Niewidoczne na pierwszy rzut oka, ale jakże ważne – majtki męskie. Wśród wielu modeli można wybrać te, które sprawdzą się najlepiej właśnie dla Ciebie. Majtki męskie mogą mieć długą nogawkę bądź kończyć się zaraz za pośladkami. Jedne z nich podkreślają każdy centymetr ciała, a inne z kolei leżą luźno. Ważne, aby nie naciskały one zbyt bardzo, gdyż wpływa to negatywnie na krążenie krwi. Jako, że w dzisiejszych czasach panuje moda na noszenie obcisłych spodni, przylegające modele
cieszą się znacznie większą popularnością. Można wybierać wśród wszystkich kolorów tęczy, począwszy od stonowanych beży, a zakończywszy na intensywnych czerwieniach.

Majtki męskie wpływają na samopoczucie, dlatego trzeba wybrać odpowiedni model.

Wybór właściwej bielizny to czasem metoda prób i błędów. Najczęściej spotyka się dopasowane majtki męskie, jednakże fani luźniejszej bielizny również nie pozostaną z pustymi rękami. Dobrze jest mieć w garderobie różne odcienie, gdyż w sezonie letnim często sięgamy po jasne spodnie. Młodzi panowie lubią nosić opuszczone nisko spodnie, w związku z tym pokazują oni bieliznę. Dlatego należy ją zawsze dopasować kolorystycznie do ubioru, żeby w razie celowego pokazywania bądź przypadkowego pokazania jej nie wywołać śmiechu. Chociaż panowie, którzy lubią śmieszną bieliznę z reguły mają więcej znajomych, gdyż słyną z dobrego poczucia humoru!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.