My, kobiety mamy wiele opcji, jeśli chodzi o ubieranie się. Jednakże, nie zawsze mamy czas, ochotę oraz siłę godzinami wybierać stylizacje. Komplety ze spodniami sprawdzą się idealnie, dlatego należy mieć przynajmniej kilka z nich we własnej szafie. Można wybierać wśród różnorodnych odcieni, które sprawdzą się na inne okazje. Te bardziej klasyczne to wybór najlepszy do pracy. Z kolei odcienie czerwieni, fioletu oraz niebieskie to stylizacje na wyjście ze znajomymi, na kolację z ukochanym oraz imprezę rodzinną.

Komplety ze spodniami mogą przyjąć całkiem inny charakter w zależności od dodatków.

Komplety ze spodniami mają wiele twarzy, tak samo jak my, płeć piękna. W zestawieniu ze sportowym obuwiem oraz sportową torebką sprawdzą się idealnie jako stylizacja zabieganej mamy
oraz pani domu. Z kolei wersja ze szpilkami to wybór pani bizneswoman. Zestawia się je z koszulami, koszulkami oraz wszelkiego rodzaju topami. Warto pamiętać, że należy wybrać wśród wielu długości spodni. Niektóre fasony rozszerzają się ku dołowi, inne z kolei zwężają, albo pozostają proste. Rybaczki sprawdzą się idealnie na lato, a długie nogawki to wybór na zimniejsze pory roku. Jedno jest pewne, to istny must have każdej kobiety.

Filter