fbpx
Skontaktuj się: kontakt@jaknosic.pl
Jesienna wyprzedaż 50%! Kup Teraz

Mini Cart

Jeśli interesujesz się modą to na pewno, należysz do jednej z tych dwóch kategorii: albo kochasz dresy damskie, albo nie. Należąc do tej pierwszej kategorii – na pewno lubisz tego typu odzież sportową. Nawet nie chodzi o to, że musisz być szczególnie wysportowana, ale po prostu podoba Ci się, jak jest wygodna i jak dobrze noszona, może wyglądać bardzo elegancko.

Czytaj dalej
Sukienka żakietowa stylizacje to jeden z gorących trendów, który sprawdzi się zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Jest to model bardzo uniwersalny, dlatego pasuje niemal każdej kobiecie, niezależnie od wieku, typu urody czy też dobranych dodatków. Ze względu na swój nie typowy charakter idealnie sprawdzi się w stylizacjach zarówno dziennych, jak i tych wieczorowych. [...]
Czytaj dalej

Biżuteria stworzona przez markę Chanel od wielu lat jest postrzegana przez historyków mody jako jedno z najcudowniejszych dodatków, które zostały kiedykolwiek wyprodukowane. Stwierdzenie to odnosi się do szkalnych pomysłów, które wyszły spod ręki Maisona Gripoix, przez genialne projekty autorstwa Roberta Gossensa oraz oczywiście dzieła Karla Legerfelda, biżuteria tych projektantów stanowi bez wątpienia skarby historyczne.

Czytaj dalej